שותפויות

מודל העבודה של דואליס לשילוב בתעסוקה של צעירים וצעירות בסיכון מתבסס על מרכיב מרכזי אחד: שותפות.

המשימה שעומדת מולנו מורכבת ומצריכה שילוב ידיים של הצעירים, מעסיקים, משרדי ממשלה, גורמים מפנים, ארגוני חברה אזרחית ותורמים ותורמות. דואליס חברה במספר פורומים ארציים לתעסוקת צעירים בסיכון ואנו שותפות למהלכים רוחביים שנועדו לקדם את הצעירים והצעירות במגוון תחומים.

דואליס חברה במספר פורומים ארציים לתעסוקת צעירים בסיכון ואנו שותפות למהלכים רוחביים שנועדו לקדם את הצעירים והצעירות במגוון תחומים.

גורמים מפנים מאגפי שירותים חברתיים ברשויות ומועצות מקומיות הן המפתח לדלת שמחברת בין הצעירים והצעירות לתכניות דואליס. מערכת היחסים שלהם עם הצעיר.ה מאפשרות לצעיר.ה לבטוח בדואליס ובמה שיש לנו להציע.

כדי לפעול ולהפעיל את השדה החברתי למען הצעירים בסיכון, ארגוני חברה אזרחית הם הצד המשלים של עבודתנו. הסינרגיה שאנו יוצרות עם ארגונים- שותפים נועדה למקד את המאמצים המגוונים בשטח למען הצעיר והצעירה.
עם כל מעסיק ומעסיקה אנו מפתחות שותפות אישית וקרובה שנועדה להתפתח עם הזמן.
הליווי הצמוד שאנו מעניקות למעסיק.ה מסייע בניהול היומיומי של הצעיר.ה ופותח אפשרויות להעמקת העבודה המשותפת.

העבודה עם משרדי ממשלה הכרחית כדי להגיע להרבה צעירים וצעירות. למעשה המדינה היא המנוע היחיד שמסוגל למנף את מודל דואליס לכדי מלוא מוטת ההשפעה.
במסגרת מענק חדשנות עם זרוע העבודה, משרד הכלכלה מכיר בהצלחה של מודל דואליס.

השותפות עם קהילת התורמות והתורמים של דואליס היא הדלק במנוע הצמיחה של דואליס.
בנוסף להשקעה בפעילות עצמה ומימונה, קהילת התורמים והתורמות של דואליס מאפשרת לנו לצמוח ולפתח עוד הזדמנויות עבור הצעירים והצעירות.
קהילת התורמים והתורמות של דואליס היא מקומית וזרה, פילנתרופיה פרטית ומוסדית.