סוג העסק: שירותי מיקור חוץ לסריקת מסמכים והזנת נתונים
סוג האוכלוסייה: אנשים על הספקטרום האוטיסטי

"קליקאיט" הוא עסק חברתי  שהוקם במטרה לקדם עצמאות כלכלית של אנשים עם מוגבלויות.  המקום מהווה מרכז מיקור חוץ אשר מציע שרותי סריקת מסמכים והזנת נתונים לעסקים שונים, ביניהם חברות יבוא, יצוא ועמילות מכס, חברות בניה, משרדי עורכי דין ורואי חשבון, ועוד. העבודה מתבצעת מרחוק על גבי צגי מחשב, המתחברים למערכות של הלקוחות.
התוכנית החברתית ב "קליקאיט" כוללת הכשרה מקצועית, ליווי, תעסוקה בשכר ושילוב בשוק העבודה באמצעות צוות מקצועי. ההכשרה המקצועית מתבצעת בתחילת העבודה וכוללת השלמת פערים באנגלית והיכרות עם הסביבה הלוגיסטית בהם פועלים הלקוחות.

כיום מועסקים בתוכנית החברתית 13 צעירים הנמצאים על הספקטרום האוטיסטי. כפי שהם מעידים בעצמם, הזנת נתונים היא פעילות אידיאלית עבורם, והם נהנים ממנה יותר מעבודות אחרות המוצעות להם במרכזי תעסוקה. רבים מהם משתכרים משכורת מלאה לראשונה בחייהם. עבורם, "קליקאיט" הוא מוסד משנה חיים שמעניק להם בנוסף לעצמאות כלכלית, גם תחושת הגשמה, סיפוק ושייכות.
יו"ר החברה הוא איש העסקים אמיר גולדשטיין, הפועל רבות לשילוב אנשים על הספקטרום האוטיסטי בעולם התעסוקה.

לחץ כאן לכניסה לאתר קליקאיט

כתובת: רחוב התעשייה 15, רעננה  |  שעות פעילות:  |  טלפון: 09-37300310 או 054-6646233

מעוניינים להקים עסק חברתי?

יזמים להם עסקים חברתיים פעילים או המעוניינים להקים עסק חברתי בתחום של הכשרה ו/תעסוקת אוכלוסיות מוחלשות, מוזמנים לשלוח בקשות להשקעה ושותפות של קרן דואליס יוזמה

מעוניינים לתרום?

מעוניינים לתרום ולעזור לנו לעשות טוב לקהילה ולעולם? שמחים שבאתם!

ניתן לשלוח מייל לכתובת:
info@dualis.org.il
או בטלפון: 03-6388888